Сервісний центр MFIX – ремонт цифрових гаджетів для Користувачів та Власників інтернет-магазинів.

Збільште продаж у своєму інтернет-магазині за рахунок співпраці з нашим сервісним центром. MFIX пропонує Вам масовий ремонт та обслуговування мобільних пристроїв для юросіб, які займаються продажем смартфонів, планшетів, ноутбуків та інших гаджетів.

Не складуйте несправний чи бракований товар, а сміливо виставляйте його на продаж після ремонту у нашому сервісному центрі!

Всі питання, що цікавлять, ви можете обговорити з нами в телефонному режимі або при особистій зустрічі. Ви можете прямо зараз зв’язатися з нами по телефону або напишіть нам на електронну пошту.

Контакти для зв’язку

Євген

Моб. тел. : +38 (093) 511 21 01

servicemfix@gmail.com

Як це працює

  1. Ми завжди в курсі всіх технічних новинок, завдяки чому маємо достатні запаси комплектуючих для ремонту найновішої техніки.
  2. Для ремонту використовуються лише оригінальні деталі або їх якісні аналоги від виробників із перевіреною репутацією.
  3. Використовуються лише найкращі витратні матеріали для пайки схем, роботи з платою під час капітального ремонту.
  4. До ремонту залучаються лише досвідчені інженери та майстри, які працюють на сучасному обладнанні.
  5. Для роботи з дисплейними модулями використовуються: вакуумні ламінатори, автоклави, сепаратори, фрезери, морозильні сепаратори.
  6. Для роботи з платами: паяльні станції, мікроскопи, нижні підігріви, різні витратні матеріали та професійні інструменти останнього покоління.
  7. У середньому, 90% всієї техніки, що надійшла на діагностику, ремонтується в строк від 2-х до 48 годин. Більшість раніше несправних гаджетів можна буде виставити на продаж вже через добу отримання її нами в ремонт.
  8. На день ми готові прийняти в середньому 30 пристроїв на діагностику та ремонт. Кількість техніки залежить від типу гаджета, бренду і складності майбутнього ремонту.
  9. Компаніям, які готові здавати нам у ремонт велику кількість пристроїв на постійній основі, ми пропонуємо значно нижчі ціни на послуги СЦ MFIX.