Заміна дисплейного модуля, тачскрину або скла на телефонах та планшетах
изображение замены гаджета

Як показує практика, найчастіша причина, у зв’язку з якою відвідувачі звертаються до нашого сервісного центру – це поломки дисплея і, зокрема, сенсорного скла. Найчастіше такі несправності викликані падінням телефону з висоти або потраплянням всередину його корпусу вологи, хоча, звичайно, можливі й інші причини. Внаслідок чого: тріснуло або розбилося верхнє скло мобільного пристрою, некоректно працює сенсор, відсутня зображення, на екрані смуги або биті пікселі, проблеми з матрицею дисплея та інші такі поломки.

Що робити, якщо виникли проблеми з дисплеєм?

Власники мобільних телефонів повинні чітко розуміти: навіть якщо скло злегка тріснуло, сенсор почав реагувати на дотики із затримкою, почало щось негаразд творитися із зображенням – треба відразу ж звертатися до сервісного центру, де виконають діагностику гаджета та оперативно усунуть несправність; в іншому випадку проблеми можуть значно погіршитися, і тоді ремонт телефону (планшета) може коштувати значно дорожче.

Слід зазначити, що, на жаль, замінити розбите верхнє скло мобільного пристрою не завжди можливо. У більшості сучасних моделей смартфонів конструкція дисплея зроблена таким чином, що 3 компоненти: скло, сенсорна панель, скло та матриця – з’єднані воєдино, і є однією запчастиною. Тому нам доводиться повністю робити заміну дисплейного модуля в зборі.

До речі, замінити окремо розбите скло або тачскрин часто за вартістю коштує майже стільки, скільки і заміна дисплейного модуля; особливо це стосується бюджетних смартфонів. На дорогих мобільних телефонах, де сам екранний модуль дуже дорогий (зокрема, дисплеї типу Amoled), зробити заміну окремо скло практично не представляється можливим через крихкість матриці. Але все залежить від моделі телефону.

Вартість заміни дисплея, тачскріна та верхнього скла

Щоб уточнити у майстра, чи можна замінити тачскрин чи скло окремо, а також вартість заміни дисплея – у разі звернення до нашого центру по телефону просимо вказувати точну модель мобільного телефону або планшета. Тільки в такому випадку можна визначити вартість ремонту (заміни) дисплейного модуля або його компонентів окремо.

5 1 голос
Рейтинг статьи
2 комментариев
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Олесь
9 місяців тому

Я правильно зрозумів, в мене полоса по екрану то це необхідна заміна дисплейного модуля?