Ремонт дисплея або скла на телефонах та планшетах
изображение замены гаджета

Як показує практика, найчастіша причина, через яку відвідувачі звертаються до нашого сервісного центру – це поломки дисплея і, зокрема, сенсорного скла. Найчастіше такі несправності викликані падінням телефону з висоти або попаданням усередину його корпусу вологи, хоча, звичайно, можливі й інші причини. Внаслідок чого: тріснуло або розбилося верхнє скло мобільного пристрою, некоректно працює сенсор, відсутня зображення, на екрані смуги або биті пікселі, проблеми з матрицею дисплея та інші поломки такого роду.

Що робити, якщо виникли проблеми з дисплеєм?

  1. Власники мобільних телефонів повинні чітко розуміти: навіть якщо скло злегка тріснуло, а сенсор почав реагувати на дотики із затримкою або сам спрацьовувати, почало щось негаразд творитися із зображенням – у такому разі необхідно міняти тільки дисплейний модуль і треба відразу ж звертатися у сервісний центр, де виконають діагностику гаджета та оперативно усунуть несправність.
  2. Якщо бито тільки скло і сенсор працює ідеально, якість зображення не змінилося, немає плям і смуг, то в такому випадку, попередньо, можна змінювати тільки бите скло матриці. Також цілісність матриці визначається після видалення (зрізання) битого скла і тільки після цього можна на 100% визначити, що матриця справна і необхідна лише заміна скла/тачскріна.

Вартість заміни дисплея, тачскрину та верхнього скла

Щоб уточнити, чи можна замінити тачскрин чи скло окремо, а також вартість заміни дисплея – у разі звернення до нашого центру телефоном просимо вказувати точну модель смартфона або планшета. Тільки в такому випадку можна визначити ціну ремонту (заміни) дисплейного модуля чи скла матриці.

Також ви можете перейти в потрібну вам категорію на сайті та дізнатися ціну необхідного ремонту або скористатися пошуком на сайті за моделлю пристрою.

Ремонт смартфонівПЕРЕЙТИ

Ремонт планшетівПЕРЕЙТИ

Ремонт ноутбуківПЕРЕЙТИ

Ремонт WatchПЕРЕЙТИ

Ремонт акустикиПЕРЕЙТИ

Ремонт Power BankПЕРЕЙТИ

5 1 vote
Рейтинг статьи
5 комментариев
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Олесь
1 year ago

Я правильно зрозумів, в мене полоса по екрану то це необхідна заміна дисплейного модуля?

Олена
5 months ago

Мені кажуть що замінити скло на Xiaomi 12t не можливо. Ви можете це зробити?

Віта
4 months ago

Доброго дня. А якщо в мене бите скло та є маленька пляма. Можливо замінити тільки скло не міняючи повністю дисплейній модуль бо тач працює нормально, а пляма то таке?