01.05.2018

Поради та рекомендації

Що робити, якщо на екрані телефону з’явилися смуги, плями? Причини та усунення

Трапляються випадки, коли користувачі бачать на екранах своїх телефонів смуги. Смуги можуть з’явитися на дисплеях як зовсім новеньких, так і вже використовуваних смартфонів, адже існує багато різних причин, які можуть призвести до такого роду неполадок.

Причини появи смуг на сенсорному екрані

  • механічні впливи: удари, падіння, стискання гаджетів;
  • проникнення всередину корпусу рідини;
  • порушення контакту шлейфу;
  • тріщина в матриці дисплея;
  • перегрів або сильні перепади напруги в мережі під час заряджання;
  • збій у програмному забезпеченні;
  • віруси, занесені в завантажені файли або неперевірені програми;
  • природне зношування деяких компонентів;
  • заводський шлюб.

Найчастіше смуги на екранах виникають у дешевих телефонах: навіть слабкий удар, падіння з невеликої висоти, струс можуть призвести до розриву контактів або пошкодження мікросхем, що і призводить до таких наслідків.

Визначення причин проблеми у вигляді смуг на екрані

Звичайно, точну причину виникнення смуг на дисплеї можна визначити лише провівши діагностику смартфона в сервісному центрі, де є спеціальне обладнання та програмне забезпечення для таких цілей. Проте досвідчені майстри можуть попередньо встановити причину навіть у вигляді смуг.

Зокрема, чорна смуга зазвичай свідчить про те, що сенсорний екран пошкоджений і потрібна його заміна. Кольорова бриж на екрані телефону найчастіше буває при пошкодженні контролера. Механічні пошкодження або наявність вологи всередині корпусу призводять до виникнення білих або різнокольорових смуг. Зелені, жовті, сині смуги – ознака збою програмного забезпечення. Неприродні кольорові плями, накладання зображень найчастіше викликає вірус, баг нещодавно встановленого програмного забезпечення, або ж некоректне оновлення прошивки. Червона смуга найчастіше буває при заводському шлюбі дисплея, як правило, у таких випадках потрібно заміна дисплея (або в деяких моделях – всього дисплейного модуля).

поломка экрана телефона

Рекомендовані дії при появі смуг на екрані мобільного пристрою

За відсутності спеціального діагностичного та іншого професійного обладнання для ремонту телефонів можна самостійно усунути дефекти, що виникли в результаті програмного збою. У таких випадках можна зробити скидання до заводських налаштувань або оновити прошивку, завантаживши актуальне програмне забезпечення на офіційному сайті виробника гаджета. Якщо це не допомогло, то як і в інших випадках відображення смуг (або плям) на дисплеї мобільного пристрою, слід звернутися в сервісний центр, де є все необхідне спеціальне обладнання і працюють досвідчені фахівці з ремонту телефонів.

ремонт екрана телефону зі смугами

Як прибрати плями, смуги на екрані телефону

Ми знаємо 100% рішення, як прибрати смуги та плями на екрані смартфона, планшета або ноутбука. Надішліть заявку на зворотний дзвінок або напишіть у чаті і ми Вас безкоштовно проконсультуємо та допоможемо вирішити проблему!

Часті питання

✅ Чому на екрані телефону з’являються смуги?

Механічні дії: удари, падіння, стискання гаджетів; влучення всередину корпусу рідини; порушення контакту шлейфу; тріщина у матриці дисплея; перегрів або сильні перепади напруги в мережі під час заряджання; збій у програмному забезпеченні; віруси, занесені у завантажених файлах або неперевірених додатках; природне зношування деяких компонентів; заводський брак.

✅ Які причини появи білих, чорних, жовтих, червоних, синіх, зелених смуг або плям?

Зокрема, чорна смуга зазвичай свідчить про те, що сенсорний екран пошкоджений і потрібна його заміна. Кольорова бриж на екрані телефону найчастіше буває при пошкодженні контролера. Механічні пошкодження або наявність вологи всередині корпусу призводять до виникнення білих або різнокольорових смуг. Зелені, жовті, сині смуги – ознака збою програмного забезпечення. Неприродні кольорові плями, накладання зображень найчастіше викликає вірус, баг нещодавно встановленого програмного забезпечення, або ж некоректне оновлення прошивки. Червона смуга найчастіше буває при заводському шлюбі дисплея, як правило, у таких випадках потрібна заміна дисплея (або в деяких моделях всього дисплейного модуля).

✅ Як позбутися різнокольорових смуг (плям) на екрані телефону?

Ми знаємо 100% рішення, як прибрати смуги та плями на екрані смартфона, планшета чи ноутбука. Надішліть заявку на зворотний дзвінок або напишіть у чаті і ми Вас безкоштовно проконсультуємо та допоможемо вирішити проблему!

0 0 votes
Рейтинг статьи
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments