Як перезавантажити Apple Watch?

Apple Watch – це преміальний розумний годинник від Apple. Якщо у вас вже є інші продукти Apple, такі як iPhone і AirPods, Apple Watch легко взаємодіє з іншими продуктами Apple, так що ви можете використовувати їх разом без проблем. Як і всі сучасні гаджети з операційними системами, іноді Apple Watch можуть стати некеровані або повільними. У таких випадках просто перезавантажте Apple Watch, щоб вони знову заробили як слід. Але як перезавантажити Apple Watch? Чи потрібно щось враховувати перед перезавантаженням?

Давайте швидко пройдемося по Apple Watch. Дізнаємося, коли і навіщо їх перезавантажувати і як це зробити.

Apple Watch

Подивимося на Apple Watch ближче. Ці розумні годинники від Apple, які вийшли в 2015 році, зробили ринок електроніки, що носиться, ще краще. Вони не просто показують час.

Apple Watch допомагає вам залишатися на зв’язку. Ви можете відстежувати своє здоров’я та фітнес, а деякі моделі навіть дозволяють здійснювати та приймати дзвінки завдяки вбудованій eSIM.

How to reset Apple Watch?

Apple Watch Series 9 – це останнє, дев’яте покоління оновлених смарт-годинників від Apple. Вони можуть використовувати Siri без iPhone і управлятися жестами без торкання. Цей годинник оснащений новим, значно потужнішим чіпом Apple S9 і був представлений 12 вересня 2023 року. Усі Apple Watch працюють на операційній системі watchOS.

Коли та чому треба перезавантажувати Apple Watch?

Іноді буває так, що ваш комп’ютер або телефон починає працювати повільно, гальмувати або стає некерований. У таких випадках зазвичай допомагає їхнє перезавантаження.

Те саме відбувається і з Apple Watch. Навіть преміальні пристрої електроніки можуть стати повільними і некерованими після тривалого використання. Іноді ви можете побачити на екрані тільки логотип Apple і нічого не відбувається. В інших випадках годинник може застигнути на одному екрані.

У таких ситуаціях перезапуск Apple Watch може допомогти.

Як перезавантажити Apple Watch?

Часто буває, що перезавантаження пристрою допомагає вирішити різні проблеми. Будь то комп’ютер, ноутбук, смартфон та Apple Watch не виняток! Ось кроки для перезапуску Apple Watch.

Как перезагрузить Apple Watch

Звичайне перезавантаження

Почнемо з простої процедури перезавантаження. Ви можете застосувати цю процедуру, якщо ваші Apple Watch працюють, але повільно чи нечутливо.

 1. Якщо ваш годинник заряджається, першим кроком від’єднайте зарядний пристрій. Цей крок є важливим, оскільки перезавантаження неможливе при підключеному зарядному пристрої.
 2. На правій стороні Apple Watch, поряд із цифровою коронкою, є кнопка у формі овалу.
 3. Натисніть та утримуйте цю кнопку до появи на екрані опцій ‘Живлення’.
 4. Перша опція – ‘ВИМК.’. Перемістіть цю опцію, щоб вимкнути Apple Watch.
 5. Після повного вимкнення годинника, натисніть ту ж кнопку на боці і утримуйте її, поки не з’явиться логотип Apple.
 6. Готово! Ви успішно перезавантажили Apple Watch.

Примусове перезавантаження (якщо звичайний спосіб не працює)

Попередній метод підходить тільки якщо Apple Watch працюють і чутливі (навіть якщо повільно). Але що робити, якщо годинник повністю завис і не реагує?

Навіть якщо ви утримуєте бічну кнопку, на екрані немає ніякої активності. У цій ситуації ви можете перезапустити Apple Watch. Ось кроки для цього.

 1. Як і в попередньому методі, перед продовженням від’єднайте зарядний пристрій.
 2. З правого боку ви побачите велике колесо. Apple називає його цифровою коронкою (Digital Crown). Поруч із ним знаходиться овальна кнопка.
 3. Натисніть одночасно обидві кнопки – цифрову коронку та бічну кнопку – та утримуйте їх близько 10 секунд (трохи довше).
 4. Це примусово перезапустить Apple Watch навіть якщо вони не відповідають.
 5. Ви можете відпустити кнопки, коли на дисплеї з’явиться логотип Apple.

На що слід звернути увагу при перезавантаженні Apple Watch

Перезагрузка Apple Watch

Перезавантаження Apple Watch не видаляє ваші дані. Ми просто перезапускаємо пристрій. Скидання пристрою може призвести до видалення даних. Як скинути Apple Watch, є окремий посібник.

Використовуйте метод «Примусове перезавантаження», якщо інші методи не працюють. Якщо ви над чимось працюєте і годинник перестає відповідати на запити, примусовий перезапуск Apple Watch може не зберегти вашу роботу.

Якщо ви оновлюєте свій Apple Watch до останньої версії watchOS, не перезавантажуйте годинник примусово під час процесу оновлення. Просто підключіть годинник до зарядного пристрою і залиште його в такому стані, поки оновлення watchOS не завершиться.

У висновку

Якщо ваші Apple Watch працюють повільно або нечутливо, спробуйте перезавантажити їх – це може допомогти. Багато користувачів не знають, як це зробити. Ми розглянули процедури перезавантаження, включаючи звичайне та примусове. Сподіваємося, що цей посібник допоможе вам повернути ваші Apple Watch до нормальної роботи.

Зламалися Apple Watch?

Сломались Apple Watch

Якщо вам потрібен ремонт розумних годинників різних брендів, включаючи Apple Watch будь-яких серій та поколінь, звертайтесь до нас у сервісний центр MFIX у Києві. Досвідчені майстри нашого сервісного центру швидко та якісно визначать причину поломки та усунуть її. Ми використовуємо лише оригінальні запчастини та найновіше обладнання, що гарантує високу якість ремонту. Не витрачайте час на пошуки, звертайтесь до MFIX!