Ми пропонуємо Вам полегшити можливість доставки вашого несправного мобільного пристрою на стіл нашому майстру за допомогою кур’єрів сервісного центру MFIX.

Доставка по Києву платна від 50 до 150 грн в одну сторону. Все залежить від району Києва. Докладніше можна дізнатися у адміністратора сервісного центру MFIX або подивитися на карті районів доставки нижче.

Як це працює

  1. Зв’яжіться з нами по телефону або у месенджерах.
  2. Кур’єр приїде за вказаною адресою протягом 40-60 хвилин і забере ваш пристрій на ремонт.
  3. При вас кур’єр оглядає пристрій, що здається, і описує візуальний стан, а також робить фото пристрою.
  4. Після перевірки ваш мобільний пристрій при вас пакується в спеціальний конверт і пломбується.
  5. Після отримання телефону адміністратор зв’язується з вами та уточнює всі нюанси щодо вашого мобільного пристрою.
  6. Переконливе прохання передавати адміністратору MFIX повну інформацію про пошкодження, потрапляння рідини тощо.
  7. Після закінчення ремонту, адміністратор MFIX повідомляє вас у телефонному режимі, а також ви отримуєте SMS про готовність вашого замовлення.
  8. Отримати пристрій із ремонту можна двома способами: кур’єр до дверей – платно; самовивіз.

Користуйтеся послугою доставки в сервісному центрі M-FIX та заощаджуйте час на себе, а ремонт техніки – це наша робота!

Поширені запитання

Як довго триває ремонт?

Час ремонту залежить від характеру поломки. На сайті вказані максимально актуальні терміни ремонту. Якщо під час робіт виявляються додаткові несправності, їх узгоджують із клієнтом. Також можливі зміни у зв’язку з форс-мажорами. Важливо зазначити, що терміни ремонту на сайті вказані без урахування загального завантаження майстрів. Якщо у майстрів на момент здачі пристрою велика черга, терміни можуть збільшитися, про що інформує адміністратор MFIX.

Чи є послуга термінового ремонту?

Звісно, ми надаємо терміновий ремонт. Більше деталей ви можете дізнатися у адміністратора MFIX при здачі пристрою на ремонт або зателефонувавши до нас. Наша команда готова надати інформацію та допомогти вам.

Як довго чекати на кур’єра?

Час очікування кур’єра залежить від вашого розташування. Зазвичай, доставка по Києву займає від 60 до 120 хвилин. На цій сторінці є карта з приблизними районами доставки. Будь ласка, врахуйте, що доставка по Києву є платною.

Як дізнатися про статус ремонту свого пристрою?

Щоб дізнатися про статус ремонту пристрою, просто зателефонуйте нам чи напишіть у зручний для вас месенджер або перевірте статус на сайті у розділі “Статус замовлення”. Якщо ваш пристрій готовий, ми вам повідомимо через SMS або зателефонуємо за вказаним номером телефону.