Світ мобільних ігор стрімко розвивається, перетворюючи смартфони на кишенькові ігрові консолі. Але як вибрати телефон Android, який подолає будь-які завдання, від казуальних розваг до хардкорних баталій? Не хвилюйтеся, ця інструкція стане вашим вірним союзником на шляху до Олімпу і допоможе вибрати правильний телефон Android для ігор.

Найкращі телефони Android для ігор у 2024 році

Розвиток ігрових можливостей у світі Android

Ігри на портативних пристроях і мобільних телефонах зараз популярні як ніколи, і очікується, що найближчими роками їхнє зростання буде ще вищим. Потужні пристрої стають все меншими, а менші пристрої стають все потужнішими в міру швидкого розвитку технологій, що дозволяє виробникам смартфонів розробляти, по суті, кишенькові комп’ютери з екраном та акумулятором. Природно, що завдяки цій потужності ігри вийшли на новий рівень: ігри консольного рівня стали доступними на мобільних телефонах. На сучасному ринку існує безліч потужних телефонів Android, які можуть забезпечити високопродуктивні ігри, і що цікаво, їм більше не обов’язково бути громіздкими або дивними спеціалізованими ігровими телефонами.

Продуктивність чіпів Snapdragon

Чіпи Snapdragon у нових телефонах Android надзвичайно ефективні та можуть забезпечити плавний та приємний ігровий процес. Користувачам не обов’язково потрібні новітні чіпи Snapdragon 8 Gen3, щоб забезпечити ідеальні ігрові можливості, оскільки телефони Android навіть на одне або два покоління старші можуть забезпечити надійні ігрові можливості за більш низькою ціною. Звичайно, кількість годин, які люди проводять за іграми на своєму телефоні Android, і типи ігор, в які вони грають, будуть визначати якість ігрового процесу, тому є кілька речей, які слід враховувати, перш ніж інвестувати в Android телефон для ігор в 2024 році.

Найкращі телефони Android для ігор у 2024 році

Як вибрати відповідний телефон Android для ігор

Оскільки ціни на телефони досягають нових висот з кожним поколінням, важливо ухвалити обґрунтоване рішення та спростити завдання. Ось кілька факторів, які слід враховувати, перш ніж передавати насилу зароблені гроші виробнику.

Типи ігор

Типи ігор, в які грають користувачі, багато в чому визначають, який Android телефон їм слід придбати. Є казуальні ігри, ігри для змагань, а є мобільний кіберспорт.

Час автономної роботи та зарядка

Ігри споживають більше заряду батареї в порівнянні зі звичайним використанням, а також виділяють більше тепла. Чим довше ігрові сесії, тим швидше розряджається акумулятор. Дуже важливо мати можливість швидко зарядити телефон.

Особливості

Сучасні ігрові телефони оснащені функціями, орієнтованими на ігри, але декому вони можуть виявитися марними. Знання того, які функції використовуватимуться найчастіше, ідеально підходить при ухваленні рішення про купівлю ігрового телефону.

Бюджет

Для більшості людей бюджет стоїть на першому місці. На щастя, є кілька варіантів на будь-який бюджет, чи то телефони Android початкового або високого класу для ігор.

Найкращі телефони Android для ігор у 2024 році

Найкращі телефони Android для ігор у 2024 році
  • Asus ROG 8 Pro – найкращий Android-телефон для ігор
  • Nubia Red Magic 9 Pro – найкращий акумулятор у телефоні Android для ігор
  • OnePlus 10T – найкращий Android-телефон середнього класу для ігор
  • Motorola Moto G Stylus 5G – найкращий бюджетний Android-телефон для ігор
  • OnePlus Open – найкращий складний Android-телефон для ігор
  • Asus Zenfone 10 – найкращий компактний Android-телефон для ігор

Докладніше про те, як вибрати найкращий телефон Android для ігор

Найкращі телефони Android для ігор у 2024 році

Види ігор

Існує три основні категорії мобільних ігор: казуальні, хардкорні та мобільний кіберспорт. Більшість казуальних ігор менш навантажують SoC (System-on-Chip), він же чіпсет, і добре працюють на всіх сучасних телефонах Android, незалежно від бюджету. Однак, для більш серйозних ігор та дорожчих телефонів важлива вища та стабільніша продуктивність. Аналогічним чином, більш інтенсивні ігри, такі як Genshin Impact, PUBG, Call of Duty: Mobile, Life is Strange та інші, працюватимуть краще на телефонах Android з новітніми SoC та спеціалізованими ігровими телефонами.

Час автономної роботи та зарядка

Ігри на смартфоні можуть сильно витрачати батарею. Звичайно, це залежить від типу гри та тривалості ігрової сесії, але більш інтенсивні ігри розряджають батарею набагато швидше, а отримання повідомлення про низький заряд батареї під час ігрової сесії – найгірше. Коли справа доходить до найкращих телефонів Android для ігор, є кілька королів батареї, і різні виробники використовують різні тактики, щоб максимально продовжити термін служби батареї на своїх телефонах. Однак, коли користувачі досягають режиму низького заряду батареї свого телефону, можливість швидкого заряджання батареї також є ключовою. Більшість сучасних телефонів, зокрема середнього класу, пропонують швидку швидкість заряджання.

Функції

Існує тонка грань між функцією та трюком. Найкращі телефони Android для ігор – це ті, які реалізують ігрові функції, що покращують ігровий процес. Однією з таких корисних функцій, яку пропонують деякі спеціалізовані ігрові телефони, такі як Asus ROG Phone 8/8 Pro та Nubia Red Magic 9 Pro, є плечові кнопки, які є додатковими входами для всіх видів ігор. Відчуття, що нагадує кнопку спускового гачка, найбільш корисне в іграх зі стріляниною та гонками. Такі функції, як екран з високою частотою оновлення та підтримка HDR, корисні лише тоді, коли ігри їх підтримують, а їх не так вже й багато. Однак висока частота оновлення робить роботу телефону плавною та чуйною. Так само високі пікові рівні яскравості корисні лише іноді в ігровій сфері, але в іншому не дуже корисні. Чим «наворочений» телефон, тим він дорожчий.

Бюджет

Ринок телефонів Android демонструє відмінні результати за будь-якого бюджету, і більшість покупців телефонів спочатку встановлюють бюджет, перш ніж вибирати свій телефон. Як тільки бюджет буде остаточно визначено, можна розпочати розгляд набору функцій. Прихильність до одного бренду обмежить доступні варіанти, і в багатьох випадках бренди, які не надто популярні, виробляють телефони, які пропонують значно вигіднішу ціну, ніж телефони популярних брендів. Якщо бюджет не є проблемою, Asus ROG Phone 8 Pro чи Nubia Red Magic 9 Pro забезпечать найкращі ігрові можливості Android.

Найкращі телефони Android для ігор у 2024 році

Зрештою, при виборі телефону Android для ігор важливо враховувати різні фактори, такі як типи ігор, час автономної роботи, особливості пристрою та бюджет. Зі зростанням попиту на мобільні ігри виробники прагнуть запропонувати все більш інноваційні та потужні пристрої, щоб задовольнити потреби гравців. Завдяки широкому вибору ринку в 2024 році кожен може знайти відповідний телефон Android для своїх ігрових потреб.

І, звичайно ж, якщо у вас виникли проблеми з вашим ігровим смартфоном, на зразок того, коли ви намагаєтеся розгромити ворога в грі, а сенсор вирішує поводитися так, ніби він просто не хоче вашої уваги, – нервам немає меж! Тож не забудьте, що ми завжди готові допомогти вам з ремонтом будь-яких несправностей! Якщо що, пишіть в онлайн чат або в зручний месенджер – ми завжди на зв’язку! А також не соромтеся заїхати до нас у сервіс-центр у Києві за зручною для вас адресою. Подробиці можна переглянути на сторінці контактів.