22.12.2021

Поради та рекомендації

Не працює підсвічування екрана телефону – причини та їх усунення

Усі, хто використовують інтернет, дедалі частіше заходять до нього зі своїх смартфонів. Через мобільний телефон здійснюється зв’язок із близькими та по роботі. Смартфон допомагає швидко та в будь-якому місці з покриттям знайти потрібну інформацію. Але без нормально працюючого дисплея та його підсвічування, використовувати всі ці блага просто неможливо. Особливо дратує, коли підсвічування дисплея телефону не працює, постійно відключається або взагалі живе своїм життям. І причин для такої поведінки яскравості смартфона буває чимало. Чому найчастіше не працює підсвічування? І як, а головне, де можна усунути проблеми без дорогої та непотрібної заміни всього дисплейного модуля смартфона на новий?

Чому перестала працювати підсвічування екрана📲 на телефоні

Власник мобільного телефону самостійно вибирає комфортний для нього рівень яскравості. Також він задає потрібний інтервал, після якого екран гасне, щоб марно не витрачався заряд акумулятора. Але іноді всі ці налаштування збиваються, або не працює підсвічування телефону, що робить його використання практично неможливим. Така несправність найчастіше виникає з однієї з наступних причин:

не работает подсветка телефона

  • Програмні несправності. Збилися системні драйвери, через що телефон не може адекватно реагувати на налаштування яскравості підсвічування, яке задає користувач. Причин цьому безліч – від перепаду напруги при зарядці, до вірусного застосування на смартфоні та невдалого оновлення прошивки або окремо взятих системних драйверів. Іноді несправності можна усунути скиданням налаштувань до заводських та перезавантаженням гаджета. А іноді потрібно нести телефон до сервісного центру для його перепрошивки профільним майстром.
  • Механічні пошкодження через удар. Усі сучасні смартфони робляться ультратонкими. Але через це навіть у найпопулярніших брендів часто страждає якість збірки. Критично важливі комплектуючі робляться дуже тонкими, крихкими та кволими. Тому, якщо у вас не працює підсвічування на дисплеї телефону після його падіння, це означає, що відійшов шлейф контролера або порушено контакти живлення. Дізнайтеся, падіння смартфона з висоти: негативні наслідки і як від них захиститися. У такому разі, якщо ви ніколи не захоплювалися пайкою та електронікою, без майстра із сервісного центру вам не обійтися. Тільки фахівець правильно перепаює контакти, замінить переламаний шлейф у сучасних практично нерозбірних смартфонів.
  • Механічні пошкодження через внутрішні несправності смартфона. Навіть найякісніша електроніка з часом виходить з ладу, і телефони не є винятком. Часто ламається так званий ключ дисплейного підсвічування — невеликий транзистор на основній платі пристрою. Транзистор, що згорів, можна тільки замінити на новий, і це роблять тільки майстри з сервісних центрів з ремонту електроніки. Також, підсвічування може перестати працювати через поломку перетворювача на мікроскладанні в ланцюзі живлення підсвічування. Перетворювач — це елемент плати, який дуже гріється, особливо у бюджетних версіях смартфонів з дешевими комплектуючими.
  • Не працює підсвічування екрана телефону через внутрішні забруднення. Якщо ваш телефон ”поплавав” у калюжі хоча б кілька секунд, то волога встигла увійти в контакт із його внутрішньою начинкою. Дізнайтеся, що робити, якщо в телефон потрапила вода? Покрокова інструкція та рекомендації. Волога разом із струмом дуже швидко руйнує елементи плати. У тому числі і підсвічування дисплея, що відповідають за справну роботу. У такому випадку відразу ж вимикайте телефон і несіть його в СЦ на професійне просушування, розбирання та чищення. До речі, підсвічування екрана телефону може перестати працювати навіть через невелику піщинку. Їй достатньо забитися під корпус і натиснути на ультратонкий сполучний шлейф, щоб дисплей погас і перестав вмикатися.

🔝 Порада від M-FIX: що руйнує дисплей смартфона і як його правильно чистити

СЦ M-FIX: ремонт підсвічування екрана телефону будь-якої моделі

У нашому сервісному центрі до кожного ”пацієнта” особливе, максимально уважне ставлення! Майстри M-FIX просто люблять повертати в дію зламані гаджети. Тому ремонт підсвічування екрана телефону для нас справжнє задоволення. Принесіть гаджет до СЦ за адресами, вказаними на нашому сайті. Або запишіться онлайн та отримайте знижку в 5%. Ви не з Києва, але бажаєте користуватися послугами майстрів M-FIX? Просто надішліть нам свій смартфон через Нову Пошту та відстежуйте онлайн процес ремонту підсвічування телефону на нашому сайті. Ми проводимо такі роботи:

  • Прошивка гаджета у разі критичних збоїв ПЗ.
  • Усунення механічних пошкоджень корпусу та плати, інших модулів смартфона.
  • Пайка основної та нижньої плат, заміна їх комплектуючих.
  • Встановлення нових корпусних деталей замість тих, що зламалися, тріснули або просто затерлися.
  • Чищення техніки, просушування та налаштування базового ПЗ.

сервісний центр M-FIX

Якщо у вас залишилися питання, сміливо звертайтеся до наших співробітників у чат або контактів, які є на сайті СЦ M-FIX.

0 0 голосів
Рейтинг статьи
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі