07.04.2020

Поради та рекомендації

Чому не блокується екран телефону та як вирішити цю проблему

Сенсорні екрани смартфонів мають високу чутливість. Тому найменший дотик до активної матриці дисплея може активувати будь-яку функцію телефону. І це відбувається не лише від торкання пальцями, а й від дотику щокою під час телефонної розмови. Спілкуючись зі своїм співрозмовником, ви можете змінити налаштування телефону, скинути сам дзвінок, збільшити яскравість екрана і т.д. Щоб уникнути такої ситуації, всі смартфони середнього та високого цінового сегмента оснащуються спеціальним датчиком наближення. Він гасить сенсорний екран у міру наближення тіла. Але іноді буває так, що екран телефону не згасає під час розмови. Хоча ця проблема здається зовсім незначною, її появою можуть стояти досить серйозні неполадки смартфона. Тому дуже важливо вчасно зрозуміти чому не спрацьовує датчик наближення. І де можна налаштувати смартфон, чи провести ремонт датчика наближення у Києві та Україні?

Основні причини, через які не блокується екран телефону

Тут ми перерахуємо несправності, з якими найчастіше стикаються майстри нашого сервісного центру M-FIX:

  • Погана видимість для датчика наближення. Власники смартфонів намагаються якомога довше зберігати їхній новий, презентабельний вигляд. Для цього використовуються захисні стекла та плівки, чохли, бампери тощо. Але деякі з них прикривають собою місце, в якому розташовується датчик наближення. Через це він не ”бачить” обличчя людини, що наближається, і екран телефону не гасне при розмові. Також, аналогічна ситуація виникає тоді, коли захисна плівка на екрані смартфона сильно затерлася і стала каламутною. Датчик спрацьовує не на повну силу, і ви щокою натискаєте клавіші на сенсорному дисплеї. Дізнайтесь, що руйнує дисплей смартфона та як його правильно чистити.
  • Брак оперативної пам’яті. Якщо на смартфоні одночасно працює велика кількість фонових програм, то може не вистачати оперативної пам’яті. Через це частина базових функцій мобільного телефону перестає працювати. До них належить і датчик наближення. У такому випадку зазвичай достатньо перезавантажити телефон і датчик починає нормально працювати. Якщо ж перезавантаження не допомагає та екран телефону не блокується і надалі, спробуйте скинути налаштування смартфона до заводських. Якщо ж ця дія не приносить результатів, то бажано віднести гаджет на діагностику до майстрів у сервісний центр. Дізнайтесь, як розпізнати наявність вірусу смартфоні. Можливо, що на телефоні є вірусні програми, і для їхнього видалення потрібна перепрошивка. Дізнайтесь, як захистити смартфон на Android від вірусів.
  • Проблеми із прошивкою смартфона. Виробники мобільних телефонів, що працюють на OS Android, регулярно оновлюють програмне забезпечення для своїх гаджетів. Але іноді нова версія прошивки містить у собі баги та незначні недоробки. Через них може стати коректно працювати датчик наближення і екран телефону не блокується під час розмови. Зазвичай проблема вирішується випуском фіксації. Інша справа, якщо ви встановили на смартфон “ліву” прошивку. У такому разі, збій датчика наближення є дуже маленькою незручністю. При неправильній установці прошивки, смартфон за дві секунди перетворюється на цеглу. Бажаєте встановити неофіційне складання? Не ризикуйте, зверніться за допомогою до СЦ!
  • Датчик наближення зазнав механічної дії. Виробники мобільних телефонів запевняють, що під час їх випуску використовуються матеріали з певним ступенем удароміцності. Але, як показує наша практика ремонтів електроніки в СЦ M-FIX, ударостійких телефонів не буває. Навіть від несильного удару можуть роз’єднатись контакти або відійти шлейф. У такому випадку датчик наближення втрачає зв’язок із основною платою, а екран телефону не гасне під час розмови. У такому випадку потрібна діагностика гаджета, його розбирання та нове паяння контактів, заміна шлейфу. Також, до механічних пошкоджень відноситься і той випадок, коли датчик наближення просто згорів і вимагає заміни. Дізнайтесь, як визначити рівень захисту смартфона: корисна інформація та поради від професіоналів.
  • Під корпус потрапила волога. Конденсат, волога разом із поточним струмом швидко руйнують основну плату мобільного телефону. Також корозія може зіпсувати і датчик наближення. Через це не блокується екран телефону. Для мінімізації негативних наслідків від намокання смартфона, вимкніть його якнайшвидше і несіть на просушування в сервісний центр. Дізнайтесь, що робити, якщо в телефон потрапила вода – покрокова інструкція та рекомендації. Якщо все зробити швидко, то ремонт датчика наближення просто не буде потрібно. В іншому випадку потрібно буде змінювати датчик, перепаювати плату, проводити тривалу діагностику пристрою.

Сервісний центр M-FIX: точна діагностика смартфона та швидкий ремонт датчика наближення по Києву та Україні

сервісний центр M-FIX

Під час телефонної розмови постійно натискаєте кнопки на екрані? Через це вже поставили пару непотрібних додатків, купили платний рінгтон та поміняли тариф на зв’язок? Тоді вам терміново потрібно вирішувати проблему із датчиком наближення! Якщо звичайне перезавантаження та скидання налаштувань до заводських не допомагає, то несіть ваш смартфон до нас на діагностику та ремонт. Якщо ж ви не з Києва, то надіслати телефон Новою Поштою. Ремонт датчика наближення обійдеться вам від 5% дешевше завдяки записи онлайн. Наші фахівці оглянуть мобільний телефон, знайдуть причину несправності датчика та гарантовано її усунуть у найкоротший термін. Щоб отримати вичерпну інформацію про послуги СЦ M-FIX та терміни виконання робіт, звертайтесь до наших співробітників у чат та інших контактів, вказаних на сайті.

0 0 votes
Рейтинг статьи
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments